Over ons

Ik heet Abila Johanamaro voorganger van 222 de Perzische kerk  in Zwolle en Apeldoorn.

Ik ben vader van drie kinderen en samen met mijn vrouw Dana leiden wij deze gemeenten. Ik heb theologie gestudeerd en de Iraanse regering heeft mij drie maanden in hechtenis genomen vanwege mijn christelijk geloof.

We zien in onze gemeenten dat veel moslim mensen zich bekeren tot het christendom en er is een honger onder de mensen om meer van het evangelie van Jezus Christus te leren kennen. Veel mensen wonen ver weg van zwolle en Apeldoorn en kunnen door financiële tekorten de diensten weinig bezoeken en wij willen ze helpen om meer te kunnen komen.

Wij richten ons op:

1- Farsi sprekende mensen, Iraniërs, Afghanen, Moslims

2- Armen, verworpenen en mensen in nood (Jes 57:15)

Onze doelstelling is:

1- Houden van samenkomsten

2- Discipelschapstraining

3- Evangelisatie acties

4- Omzien naar armen en behoeftigen

Helpt u ons mee meer mensen te winnen voor Jezus Christus? Word partner en doneer!

Ons bankrekeningnummer: NL 37 ABNA 0503695092

Stichting Perzische kerk 222 RSIN fiscaal nummer rechtspersonen en samenwerkingsverbanden Informatienummer: 821185135 Postbus 30362 Almere.

Perzische kerk 222 Zwolle en Apeldoorn maken onderdeel uit  van de Perzische kerk 222, een internationale kerk met het doel Iraanse mensen te winnen voor het evangelie  van Jezus Christus, ze te helpen bij herstel, ze te discipelen en uit te zenden.

En hetgeen gij van mij gehoord hebt onder vele getuigen, betrouw dat aan getrouwe mensen, welke bekwaam zullen zijn om ook anderen te leren.    2 Timotheüs    2:2

در مورد ما

و آنچه به شهود بسیار از من شنیدی، به مردمان امین بسپار که قابل تعلیم دیگران هم باشند. دوم تیموتاوس باب دوم آیه دوم

عکس

عکس های کلیسای زووله و آپلدورن

صفحه امتحانات

صفحه امتحانات الهیات سطح الف و ب

تماس با ما

دعا و امید ما این است که وب‌سایت کلیسا باعث برکت و بنای شما عزیزان باشد. خرسند خواهیم شد از نظرات شما آگاه شویم متاسفانه به علت امکانات محدود و پرسنل معدود، یارای پاسخ‌گویی به همۀ سوالات شما را نداریم به علاوه کمک ما تنها در زمینۀ تقویت، بنا و پشتیبانی روحانی خواهد بود و توان کمک به کسانی که قصد مهاجرت دارند را نخواهیم داشت. پست الکترونیکی و شماره تماس ما Zwollekerk222@gmail.com 0031633059217

webdesign zwolle